Popis

Hammer Werkzeug s.r.o. - výrobce domácích a profesionálních elektrických nástrojů, měřicího, elektrického a zahradního vybavení, vybavení a nářadí. Společnost byla založena v roce 1980 v České republice.
Společnost vyrábí výrobky pod vlastními značkami Hammer, Wester, Military a vyrábí také elektrické výrobky a nářadí pro značky třetích stran.
Vývoj produktů je prováděn v sídle společnosti a strojírenském centru v Praze. Výrobní závody se nacházejí v několika zemích Evropy a Asie. Nejdůležitějším požadavkem na výrobky je stabilní, vysoká kvalita, soulad s mezinárodními normami a přijatelná cena.
Dnes má Hammer Werkzeug dva tisíce položek v deseti produktových řadách. Od svého vzniku společnost vyrobila více než sto milionů kusů nástrojů. Hlavními prodejními trhy jsou země východní Evropy. Distribuční síť společnosti pokrývá 10 zemí a zahrnuje největší online platformy na světě: Amazon, AliExpress, Wildberries atd.
Výrobky společnosti jsou v Rusku prezentovány od roku 2005. Generální distributor - skupina 220 voltů. Za posledních pět let se značka Hammer trvale řadí mezi 10 nejprodávanějších a nejvyhledávanějších značek elektrického nářadí v Rusku.

 

Hammer Werkzeug
 
Hammer Werkzeug

Hammer Werkzeug je značka elektrického nářadí, měřicího, elektrického a zahradního vybavení, vybavení a nářadí. Tato řada zahrnuje širokou škálu produktů pro domácí i profesionální použití. Dříve představený jako Hammer Flex a Hammer Premium.

 

Wester
 
 
Wester

Wester je značka stavebních a opravárenských nástrojů, vybavení výrobní linky, čerpacích stanic, dílen a garáží. Sortiment značky zahrnuje: svařovací zařízení, stabilizátory napětí, generátory, míchačky betonu, ohřívače ventilátorů a tepelné zbraně, spouštěcí a nabíjecí zařízení, pneumatická zařízení.

 

Military
Military

Military je značka elektrického nářadí pro domácnost a vybavení třídy rozpočtu pro opravy a stavební práce. Military je uživatelsky přívětivý, funkční a nesmyslný: záměrně eliminoval zbytečná řešení, která zvyšují náklady. Dodržování předpisů celní unie (EAC) je potvrzeno nezbytnými osvědčeními.